Biblioteka szkolna jest:

» interdyscyplinarną pracownią ogólnoszkolną, w której uczniowie uczestniczą w zajęciach prowadzonych przez bibliotekarzy i nauczycieli oraz indywidualnie pracują nad zdobywaniem i poszerzaniem wiedzy;

» ośrodkiem informacji dla uczniów, nauczycieli i rodziców;

» ośrodkiem edukacji czytelniczej i informacyjnej.

Biblioteka służy nauczycielom w codziennej pracy dydaktyczno-wychowawczej, wspiera ich dokształcanie, doskonalenie zawodowe i pracę twórczą.

Nasza biblioteka zajmuje dwie duże, sąsiadujące ze sobą sale na drugim piętrze budynku szkolnego. W jednym pomieszczeniu znajduje się wypożyczalnia ze zbiorami biblioteki. W drugim - piękna i nowoczesna czytelnia multimedialna.

e-mail: biblioteka.zsoiz@gmail.com

Bibliotekarze:

Agnieszka Kłyk

Godziny pracy biblioteki:

7.00 - 15.00

Uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 2 podczas spotkania z Michałem Zawadką
w trakcie II Śląskich Targów Książki w Katowicach.

Ferie zimowe nasza biblioteka rozpoczęła warsztatami "Skąd się wzięły małpy w Internecie?", w których uczestniczyły...

Opublikowany przez Biblioteka ZSOiZ - Szkolne Centrum Kultury na 16 luty 2016