Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Siemianowicach Śląskich

Piłka osiedlowa

Boisko Osiedla „Węzłowiec” zostało po raz kolejny zaatakowane przez spragnionych zdobycia najwyższej pozycji na arenie piłkarskiej naszego miasta.

W rozgrywkach grupowych turnieju piłkarskiego „Piłka Nożna w Naszym Mieście 2009”, które miały miejsce w dniach 8-9 czerwca, udział brało osiem zespołów. Do rundy finałowej przeszły cztery drużyny. W zaciętej walce o trzecie miejsce, „Niebiescy” pokonali „Spawaczy” 3:2. W finale zmierzyły się „Betony” i „Blue Team”. Gole Rafała Sikory z „Blue Team” oraz Adama Nogielskiego z „Betonów” doprowadziły do remisu, czego następstwem były rzuty karne, w których lepsi okazali się zawodnicy „Blue Team”.

Rywalizacja sportowa odbyła się na obiekcie sportowym Osiedla „Węzłowiec” dzięki uprzejmości Rady wyżej wymienionego Osiedla. Organizatorzy, wśród których znalazła się Siemianowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa, TKKF – „RYTM”, Miejskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej oraz Urząd Miasta Siemianowice Śląskie, dziękują wszystkim uczestnikom za udział w Turnieju.