Senioralia z ZSOiZ

W naszym mieście po raz drugi obchodziliśmy święto wszystkich seniorów, które obfitowało w różnego rodzaju wydarzenia kulturalne, edukacyjne i sportowo-rekreacyjne.  Również i my przyłączyliśmy się do współorganizacji tych dni.

W środę 19 września uczniowie i słuchacze naszej szkoły w barwnych strojach przeszli ulicami miasta w międzypokoleniowym korowodzie. Trasa wiodła z Rynku do Amfiteatru w Parku Miejskim, gdzie uroczyście przekazano seniorom klucze do naszego miasta. Uczennice Branżowej Szkoły I stopnia nr 2 im. św. Jana Pawła II (Kasia, Paulina i Weronika) muzycznym akcentem zakończyły pierwszą część Siemianowickich Senioroaliów, które cieszyły się dużym zainteresowaniem i na długo pozostaną w pamięci młodszych i starszych mieszkańców miasta.