Laureaci z Gimnazjum dla Dorosłych

W Komendzie Miejskiej odbyła się uroczystość wręczenia pucharów i dyplomów laureatom VI Edycji Ligi Strzeleckiej dla uczniów szkół gimnazjalnych o puchar przechodni Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie i komendanta miejskiego Policji.

Gratulacje uczniowie odebrali z rąk komendanta miejskiego Cezarego Garczarczyka. Zwycięzcami zostali  uczniowie Gimnazjum nr 1 z Zespołu Szkół Sportowych, którzy oprócz trofeum za I miejsce otrzymali też puchar przechodni.

Wśród laureatów byli też uczniowie naszego Gimnazjum dla Dorosłych: Tomasz Erdmann, Łukasz Biskupek, Dawid Nowicki, Kamil Danielewicz, Marcin Graca, Paweł Brodziński, Adrian Mansla – zdobyli oni III miejsce! Wyprzedziła nas reprezentacja Publicznego Gimnazjum Katolickiego, która zajęła miejsce II.