Regulamin korzystania ze Szkolnego Centrum Kultury

Szkolnego Centrum Kultury

Szkolne Centrum Kultury to kreatywna przestrzeń w bibliotece szkolnej, realizująca pomysły i zadania ze sfery kultury, rozrywki i promocji oraz zapewniająca bazę naukową dla młodzieży, nauczycieli i rodziców. Jest to także miejsce, w którym w spokoju można zatopić się w lekturze i rozwijać swoje pasje, odrobić lekcje.

1. W zajęciach Szkolnego Centrum Kultury mogą uczestniczyć uczniowie/słuchacze ZSOiZ, pracownicy szkoły oraz dzieci i młodzież z osiedla.
  2. Osoby z poza ZSOiZ zobowiązane są wypełnić deklarację uczestnictwa w zajęciach, zaakceptowaną i podpisaną przez dyrektora szkoły (załącznik nr 1).
  3. W ramach Szkolnego Centrum Kultury oferujemy:
    •    zajęcia artystyczne,
    •    zajęcia plastyczne,
    •    zajęcia filmowe,
    •    zajęcia komputerowe,
    •    pomoc w odrabianiu lekcji,
    •    pomoc w nauce,
    •    pomoc w przygotowywaniu się do różnego rodzaju konkursów.
  4. Uczestnicy będą mogli także skorzystać z zasobów biblioteki szkolnej.
  5. Uczestników spotkań obowiązuje przestrzeganie regulaminów: udostępniania zbiorów biblioteki szkolnej oraz korzystania ze stanowisk komputerowych.
  6. W Szkolnym Centrum Kultury należy zachowywać się kulturalnie.
  7. Osoby, które nie przestrzegają regulaminów mogą zostać wykluczone z uczestnictwa w zajęciach.