Zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017

Zakończenia roku szkolnego nie mogą się doczekać wszyscy- więc, gdy już nadejdzie ten utęskniony dzień od którego tylko krok do czasu wolnego - wszystkich ogarnia radosne podniecenie. U niektórych jest ono tym większe, im lepsze noty mają na swoich cenzurkach. A było kilka naprawdę pięknych świadectw podczas tegorocznego rozdania.

Zakończenie w naprawdę dobrym stylu, w profesjonalnie obmyślanej oprawie artystycznej, ze świetnie przygotowaną młodzieżą - pochylającą wdzięcznie swe głowy nad dekoracyjnym ogniskiem. Pani Joanna Lewandowska i towarzyszący zespołowi z gitarą Pan Edmund, włożyli mnóstwo zaangażowania i pracy, by ostatnie tegoroczne spotkanie przebiegło w uroczystej atmosferze.
Były przemówienia, nagrody i wyróżnienia, nie zabrakło gratulacji i podziękowań. Znów nam się przyszło rozstać z kolejnymi klasami.Tym razem pożegnaliśmy absolwentów 3sm i 3 wm szkoły zawodowej oraz semestry 6a i 6b gimnazjum dla dorosłych. Mamy nadzieję, że w nowym roku szkolnym zasilą szeregi szkoły zawodowej i liceum zaocznego... bo nawet jeśli różnie czasem bywało ..." to tak się trudno rozstać".
Chcemy czy nie, szkoła naszym drugim domem jest i kiedy tylko trochę od siebie odpoczniemy, to zatęsknimy z podwójną siłą za rytmem dzwonków, groźnymi minami uczących i głośnym śmiechem na korytarzach. Odpoczywajcie solidnie - to był rok pełen wyzwań - teraz czas na relaks.