Dzień Dziecka z "Full Light"

Piekarski zespół "Full Light" powstał w latach dziewięćdziesiątych, a do największych sukcesów tego okresu należy zakwalifikowanie się kapeli do ścisłego finału w Jarocinie w 1992 roku. W pewnym momencie zespół zawiesił działalność, ale reaktywował się w 2004 roku i od tej pory zapowiada, że będzie grać tak długo, jak długo fani będą przychodzić na koncerty. W 2007 roku kapela nagrała swój pierwszy krążek "Pierwszy błysk"
Aktualny skład zespołu to: Marcel Różanka, Grzegorz Badora, Dariusz Badora, Konrad Pałka, Rafał Skrzypiec.

W dniu 2 czerwca mieliśmy okazję zobaczyć i posłuchać tego zespołu na żywo w Centrum Kultury w Siemianowicach Śląskich. Zespół zaprezentował między innymi takie kawałki jak: „Moja muzyka”, „Mam dość” czy „Pozytywny Świat”. Zespół został ciepło przyjęty przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Zaprezentowane przez zespół piosenki były ciekawe, z mocnym brzmieniem rokowym. Grupa prezentowała się energicznie, a w szczególności duże wrażenie zrobił wokalista Dariusz Badora, wyróżniający się ciekawą barwą głosu. Czas zarówno uczniom jak i nauczycielom minął bardzo szybko w przyjemnej i miłej atmosferze, jaką stworzył „Full Light”.

Publiczność nawet krzyczała „Jeszcze jeden” po tym jak zespół zagrał ostatni kawałek. Mamy nadzieję że jeszcze będziemy mieli okazję posłuchać ich na żywo nie jeden raz.