Uzbierała nam się góraaa grosza

W końcu się doczekaliśmy i mamy oficjalne wyniki zbiórki monet :-) .

Społeczność Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych po raz kolejny brała udział w wielkiej ogólnopolskiej inicjatywie Góra Grosza ... i znowu nie zawiodła. Akcja, której głównym celem jest zbiórka funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, miała już swoją XVIII edycję.

Zbiórkę, która jak zwykle zintegrowała wszystkich uczniów, słuchaczy oraz pracowników, prowadzono na terenie naszej szkoły zgodnie z wytycznymi organizatora w dniach od 27 listopada 2017r. do 02 stycznia 2018r.  Pokazała, że wciąż nie pozostajemy bierni wobec krzywdy dzieci. Udowadniamy, że nie trzeba posiadać wiele by nieść pomoc. Wspieramy oddając przy tym nawet przysłowiowy ostatni grosz.

Po pracochłonnym segregowaniu i skrupulatnym przeliczaniu 3427iu monet (czyli o prawie 300a więcej niż w zeszłym roku :-) ) możemy w końcu ogłosić, że w całym w/w okresie udało nam się zebrać kwotę ... (chwila na fanfary) ... 220zł 40gr (o ponad 100wkę więcej niż ostatnio :-) ). W dniu 28 marca br. Pocztą Polską powędrowała nasza, prawie 8io kilogramowa paczka, do Towarzystwa Nasz Dom, który jak co roku rozdysponuje nią zgodnie z zapotrzebowaniem.

W tej edycji chętnych i zaangażowanych w całe przedsięwzięcie było tak wiele osób, że nie sposób wymienić WAS wszystkich z osobna. W związku z powyższym OGROMNIE DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA WASZ WKŁAD W TAK SZCZYTNY CEL.

MACIE WIELKĄ MOC!!! Użyjcie jej również w przyszłym roku szkolnym.

Patrycja Wolak