Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Siemianowicach Śląskich

Zjazd 4

20-21 października 2018

ZJAZD 4 Data: 20.10.2018 sobota

 

 

SEMESTR III

SEMESTR V

Nr lek

Godz.

Przedmiot

Nauczyciel

Nr sali

Przedmiot

Nauczyciel

Nr  sali

1

7:05  –  7:50

…………………………

………………………

…………

………………………….

…………………………

……………

2

8:00  –  8:45

Matematyka

J. Pichura

309

Przyroda

D. Kontny

312

3

8:55  –  9:40

Matematyka

J. Pichura

309

Przyroda

D. Kontny

312

4

9:50  – 10:35

Matematyka

J. Pichura

309

Przyroda

D. Kontny

312

5

10:45 – 11:30

Matematyka

J. Pichura

309

Przyroda

D. Kontny

312

6

11:40 – 12:25

Przyroda

D. Kontny

312

Matematyka

J. Pichura

309

7

12:35 – 13:20

Przyroda

D. Kontny

312

Matematyka

J. Pichura

309

8

13:30 – 14:15

Przyroda

D. Kontny

312

Matematyka

J. Pichura

309

9

14:25 - 15:10

Przyroda

D. Kontny

312

Matematyka

J. Pichura

309

10

15:20 – 16:05

…………………………..

…………………………

…………

Matematyka

J. Pichura

309

 

 ZJAZD 4 Data: 21.10.2018 niedziela

 

 

SEMESTR III

SEMESTR V

Nr lek

Godz.

Przedmiot

Nauczyciel

Nr sali

Przedmiot

Nauczyciel

Nr  sali

1

7:05 – 7:50

………………………………

………………………….

……………

Język polski

K. Sorichta

307

2

8:00 – 8:45

Historia

A. Kostarczyk-Tomecka

304

Język polski

K. Sorichta

307

3

8:55 – 9:40

Historia

A. Kostarczyk-Tomecka

304

Język polski

K. Sorichta

307

4

9:50 – 10:35

Historia

A. Kostarczyk-Tomecka

304

Język polski

K. Sorichta

307

5

10:45– 11:30

Historia

A. Kostarczyk-Tomecka

304

Język polski

K. Sorichta

307

6

11:40 – 12:25

Język angielski grupa 2

W. Kopacz

214

Historia

A. Kostarczyk-Tomecka

304

7

12:35 – 13:20

Język angielski grupa 2

W. Kopacz

214

Historia

A. Kostarczyk-Tomecka

304

8

13:30 – 14:15

Język angielski grupa 2

W. Kopacz

214

Historia

A. Kostarczyk-Tomecka

304

9

14:25 – 15:10

Język angielski grupa 2

W. Kopacz

214

Historia

A. Kostarczyk-Tomecka

304

10

15:20 - 16:05

Język angielski grupa 2

W. Kopacz

214

……………………

……………………………..

………