Absolwenci - rocznik 2018

Piątek 26 stycznia był dla wszystkich uczniów i słuchaczy ostatnim dniem szkolnym przed wyczekanym czasem ferii zimowych, a dla słuchaczy semestru 6jg dniem, w którym otrzymali świadectwa ukończenia gimnazjum i stali się jego absolwentami.

W samo południe w szkolnej auli zebrali się wszyscy, którzy wraz z nimi chcieli uczcić ten uroczysty i ważny moment. Grono zaproszonych usłyszało słowa podziękowania za trzy lata wspólnych działań, za wsparcie, pomoc i zachętę. Były kwiaty, życzenia, gesty życzliwości i przyjaźni, która zdążyła się rozwinąć przez kolejne lata wspólnej szkolnej podróży. Dla niektórych absolwentów pożegnanie miało charakter tylko symboliczny, bowiem już po feriach zasilą szeregi pierwszej klasy szkoły branżowej jako jej nowi uczniowie. Inni pójdą w świat, by zdobywać nowe doświadczenia w innych przestrzeniach. Jednym i drugim życzymy zapału i pomyślności. Za wszystkich mocno trzymamy kciuki!!!